INVESTAVIMO Į NEKILNOJAMĄ TURTĄ KIPRE GIDAS

INVESTAVIMO KIPRE GIDAS PADĖS JUMS SUSIPAŽINTI SU DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMAIS KLAUSIMAIS 

Kviečiame pažiūrėti apie galimybes investuoti į Kiprą LRT laidoje Gyvenimas. (Praleiskite reklamą ir laida prasidės) 

INVESTAVIMO Į NEKILNOJAMĄ TURTĄ KIPRE GIDAS

INVESTAVIMO KIPRE GIDAS PADĖS JUMS SUSIPAŽINTI SU DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMAIS KLAUSIMAIS 

Kviečiame pažiūrėti apie galimybes investuoti į Kiprą LRT laidoje Gyvenimas. (Praleiskite reklamą ir laida prasidės)

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI PRIEŠ ĮSIGYJANT NT KIPRE

Kodėl verta investuoti į nekilnojamą turtą Kipre?

Šiaurės Kipras, ilga laiką buvęs atskirtas nuo likusios Kipro dalies, tapo lygiaverčiu ir nepaprastai patraukliu pasauliui. Ši Kipro dalis – tai šiltas, daugeliui dar neatrastas kraštas, turistų nenuniokota Kipro salos dalis. Šiaurės Kiprą ištisus metus šildo saulė, skalauja jūra, ši vieta vilioja svetingumu bei susipynusia turkų, graikų ir britų kultūra. Šiaurės Kipras atveria savo duris tiek šeimoms, tiek romantiškam poilsiui dviese, tiek norintiems atrasti kažką naujo ir už puikią kainą. Daugiau apie tai Investavimas į nekilnojamą turtą Kipre.

Kuo ypatingas Šiaurės Kipras?

Šiaurės Kipras stebina savo gamta ir natūralumu. Apytuščiai keliai, miesteliai  nenublizginti – kol kas šis kampelis išties mažai palytėtas, bet patiks tiems, kurie nemėgsta triukšmo ir rėksmingų turistų iš kaimyninės šalies. Nepaisant to, čia yra visko. Vilioja auksinio smėlio paplūdimiai ir smaragdinė jūra, kalnai. Įspūdžių netrūksta ir mėgstantiems lankyti istorines vietas- čia gausu istorinių pilių ir vietovių. Vietos kultūra ir istorija bei nuostabi gamta leidžia atitrūkti nuo judraus gyvenimo ir pasinerti į egzotišką poilsio kelionę.Daugiau apie tai  Investavimas į nekilnojamą turtą Kipre. Informacija apie šalį.

Politinė situacija ir Kipro padalinimo istorija čia.

Kokios mokėjimo/ išsimokėjimo galimybės?

UAB “Darvila” atstovauja tik patikrintus nekilnojamo turto projektų vystytojus Kipre ir padeda įsigyti nekilnojamą turtą Kipre geriausiomis sąlygomis. Galimybė įsigyti apartamentus ar vilą jau išvystytuose ir vis dar besiplečiančiuose projektuose gražiausiose Kipro vietose itin palankiomis sąlygomis:

   Mokėti galima tiek grynais, tiek pavedimu be papildomų mokesčių;

   Turtą galite įsigyti išsimokėtinai- 30 proc. vertės pradinis įnašas ir 2-3 metų kreditas be palūkanų.

Kokie dokumentai reikalingi, norint įsigyti siūlomą būstą?

Vienintelis reikalingas dokumentas perkant nekilnojamą turtą Šiaurės Kipre- jūsų pasas. 

Garantijos

Kokybiškos paslaugos bei visa reikalinga pagalba sudarant NT pirkimo bei nuomos sutartis, įsirengiant apartamentus ir t.t. Dirbame tik su patikimais nekilnojamo turto vystytojais, todėl jūsų investicija bus saugi tiek įsigijant jau įrengtus, tiek dar statomus NT objektus.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI PO NT KIPRE ĮSIGIJIMO

Ar reikalinga viza kaskart atvykstant?

Skrendant į Larnakos ar Paphos oro uostą, vizų nereikia. Oro uoste, atvykus į šalį, dedamas antspaudas, todėl reikalingas galiojantis pasas. Asmens tapatybės koretelė netinka. Šalyje nepertraukiamai galima išbūti 3 mėn. Buvimo šalyje laikotarpis gali būti pratęstas, jei jūs laiku pateikiate prašymą reikiamoms institucijoms ir gaunate leidimą, arba dar kartą, iš naujo, kertate Kipro sieną. Kipro salos viduje sienų ar patikrinimo punktų nėra.

Kokius nekilnojamo turto mokesčius turėsiu mokėti?

Dėl bet kurio nekilnojamojo turto, įsigyto Šiaurės Kipre, reikia sumokėti PVM, kuris yra 5%, o mokestis už nuosavybės teisę –  0,25 Eur už 1 kv. m. turimo ploto. Nuosavybės teisės mokestis yra mokamas Registro Tarnybai, kai nuosavybė registruota jūsų vardu ir gali būti sumokėtas praėjus keleriems mėnesiams po to, kai turtas yra jūsų nuosavybė. Svarbu pažymėti, kad šie procentai yra vyriausybės turto įvertinimas, o ne pardavimo kaina ir ši vertė paprastai yra gerokai mažesnė už faktinę pardavimo kainą.

Taip pat yra mažos prekės ženklo mokesčio, kurį privalo sumokėti pirkėjai, kuris yra 0,5% mokėjimas pasirašant pirkimo sutartį.

Vandens ir elektros energijos sujungimo mokesčiai, kurie skiriasi pagal projektą.

PASTABA: pirmą kartą investuojantiems yra suteikta vienkartinė galimybė sumažinti nuosavybės teisės mokestį iki 3 proc.

Kaip išnuomoti įsigytą butą, apartamentus ar vilą Kipre?

Šių NT projektų vietovėse yra administruojanti įmonė, kuri pasirūpins, kad jūsų įsigytas butas, apartamentai ar vila Kipre būtų prižiūrėta ir išnuomota. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu ar telefonu į mus.

Kiek nekilnojamo turto objektų galiu įsigyti?

Šiuo metu yra leidžiama turėti nedaugiau 12 arų žemės ploto kiekvienam šeimos nariui, nebent turite įmonę, registruotą Šiaurės Kipre. Kitų apribojimų nėra, nebent perkat apartamentus ar vilą, kartu jiems priklauso ir žemės sklypas, tuomet daugiau nekilnojamo turto objektų su jiems priklausančia žemės nuosavybe savo vardu įsigyti negalėsite, bet tai galės padaryti Jūsų šeimos nariai.

Ką turiu žinoti apie Kipro kultūrą?

Valiuta: pagrindinė valiuta, naudojama Šiaurės Kipre, yra Turkijos lira. Kitos pagrindinės valiutos, tokios kaip JAV doleriai, Britanijos svarai arba euras, yra priimamos didelėse parduotuvėse miestų vietovėse. Turguose galima atsiskaityti bet kokia valiuta, tik dėl kurso reikia derėtis.

Laiko juosta: vasaros vietos laikas Šiaurės Kipre yra tris valandas prieš Grinvičo vidutinį laiką (GMT + 3), žiemos- GMT +2. Laikas sutampa su Lietuvos laiku.

Kalba: Pagrindinė kalba graikų/turkų, tačiau besiplečiančiuose projektuose plačiai naudojamos anglų ir rusų kalbos.

Kultūra: 1974 m. vykusio karo metu turkai atskyrė šiaurinę Kipro dalį  ir sala buvo padalinta į dvi dalis. Graikiškąją ir turkiškąją. Tik visai neseniai siena buvo atverta ir vietiniams suteikta galimybė vykti į kitą pusę. Dėl to Šiaurės Kipras dar nepavargęs nuo turistų ir jų laukia išskėstomis rankomis. Nuo šiol į ten lengvai galima nuvykti ir iš Lietuvos. Šiaurės Kipro dalyje gyvena 300 tūkstančių Kipro turkų. Turkai iš tiesų – labai paslaugūs ir malonūs.Turkai, kaip ir dauguma musulmonų, nepriklausomai religingi jie ar ne, labai svetingi. Čia dominuoja namuose gamintas maistas. Be abejo – jokios kiaulienos. Kipre, atvirkščiai nei Turkijoj, tik senieji žmonės laikosi ramadano. Dauguma turistų Šiaurės Kipre iš Jungtinės Karalystės.  

Lėktuvų bilietai ir skrydžiai į Kiprą

Į Kiprą iš Lietuvos lėktuvai skrenda tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno. Bilietų kainos priklausomai nuo sezono svyruoja. Žiemą galima tikrai nuskristi pirmyn atgal už 100 Eur ar net mažiau, o vasarą kainos prasideda nuo 100 Eur priklausomai nuo akcijų ir pan. Daugiau- lėktuvų bilietai į Kiprą.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.