NT KIPRE GIDAS

Kipras – vieta, kur norisi gyventi

Malonu, kad kreipėtės į mus dėl NT Kipre.

Čia rasite mūsų NT Kipre katalogą, kur bus apžvelgta ne tik kodėl verta investuoti, bet ir nemažai mūsų parduodamų NT Kipre objektų nuo studijos tipo iki didžiausių apartamentų ar vilų prie jūros kranto. Kataloge kainos nurodytos už kiek parduodamas pigiausias variantas, kuris buvo projekto pardavimo pradžioje. Peržiūrėkite ir parašykite kas patinka, tuomet detaliau aptarsime ką tame projekte dar galime pasiūlyti arba pateikti artimiausias alternatyvas naujuose projektuose, jeigu esančiuose apartamentai jau bus išparduoti.  Visa tai jums išsiuntėme ir el. paštu, jeigu negavote, informuokite.

Pagrindiniai kriterijai pasirinkimui

Pagrindiniai kriterijai pasirinkimui tarp projektų, kurie jums gali būti aktualūs ir padėti greičiau išsirinkti būstą:

1.      Atstumas iki jūros  – ant jūros kranto / 5 min / 10-15 min  (kuo toliau nuo jūros tuo pigiau)

2.      Smėlėtas paplūdimys šalia / Kalnuota vietovė, su vaizdu į jūrą ir kalnus ir atitinkantys vietovę paplūdimiai

3.      Daugiaaukštė arba mažaaukštė statyba ( namai dažniausiai 2 aukštų su terasa pirmame aukšte arba terasa ant stogo)

4.      Investicinė grąža – dauguma projektų siūlo galimybę nuomoti būstą be papildomo rūpesčio, o kai kurie siūlo net ir garantuotą nuomos mokestį už metus.

5.      Projekto stadija – baigtas statyti projektas / baigiamas per metus / baigiamas per 1-2 metu

6.      Mokėjimai – galimybė mokėti visą sumą iš karto / išsimokėjimas kreditu iki 3 metų

Suprantama, kad kartais gali būti sunku palyginti visus kriterijus, todėl siūlome nemokamą pažintinį turą po skirtingus NT projektus apžiūrėti ir kartu pailsėti. Jums tereikės nusipirkti lėktuvo bilietą, o kelionė po kiprą ir papildomas paslaugų komplektas įskaitant 3 nemokamas nakvynes Jums bus suorganizuotas!

DĖL SKUBIOS INFORMACIJOS SUTEIKIMO

Pastaruoju metu dažniausiai esame su klientais, todėl jeigu reikia skubios informacijos nesidrovėkite susisiekti patys. Kai atvyksite į Kiprą ir jums skirsime individualų dėmesį. Esate mobiliame telefone? Tiesiog spauskite nuorodą ir pokalbis bus nukreiptas į Viber arba Whatsapp

Romas Whatsapp +37068525111 Viber +37068525111;

Aurimas Whatsapp +37068525566 Viber +37068525566

Laukiame Jūsų žinučių!

DAUGIAU NEI 5 METAI KIPRE

Mes labai mylime Kiprą už daugybę saulėtų dienų, kurias jis mums dovanoja, už ekologiškus produktus, geranoriškus ir paslaugius vietinius gyventojus. Kviečiame nepraleisti progos susipažinti artimiau ir viską sužinoti apie gyvenimą ir investicijas Kipre iš pirmų lūpų!

Iki pasimatymo Kipre – Romas