Naujos vilos Kipre

NAUJOS VILOS KIPRE – “JŪROS PERLO REZIDENCIJA”

Naujos vilos Kipre ! “Jūros Perlo Rezidencija” – netrukus bus įgyvendintas nuostabus projektas. Pėsčiomis pasiekiama jūra ir visi patogumai-  šis naujas apartamentų ir vilų kompleksas turi daug ką pasiūlyti savo pirkėjams.

NEW VILLAS IN CYPRUS

Naujos vilos Kipre. “Jūros Perlo Rezidencija” – netrukus bus įgyvendintas nuostabus projektas. Pėsčiomis pasiekiama jūra ir visi patogumai-  šis naujas apartamentų ir vilų kompleksas turi daug ką pasiūlyti savo pirkėjams.

Vieta
Long Beach
Tipas
Vilos bei 2, 3 ar 4 kambarių apartamentai su balkonais
Kaina
Teirautis
Plotas
Nuo 150- 170 kv. m.

Naujos vilos Kipre- “Jūros Perlo Rezindencijoje” 

“Jūros Perlo Rezidencija”-  gyvenamasis kompleksas, esantis Long Beach paplūdimio rajone, Iskele rajone. Čia galima mėgautis visais Long Beach paplūdimio pakrantės privalumais, tokiais kaip pėsčiųjų ir dviračių takai, vaikų žaidimų aikštelės, iškylos vietos ir švarūs paplūdimiai. “Sea Pearl Residence” gyvenvietė, kuri atitinka visus šiuolaikinio gyvenimo būdo poreikius, kartu užtikrina kokybiškas ir saugias prabangių būstų savybes.

  • Nuostabaus Long Beach paplūdimio pakrantėje.
  • Platus paslaugų pasirinkimas vaikams – Įvairios žalios zonos, baseinai, vaikų žaidimų aikštelės.
  • Gerai suprojektuotas visų vilų išdėstymas, aukštos kokybės apdailos medžiagos.
  • Pastatų funkcionalumas, architektūrinis stilius ir unikalumas neabejotinai pagerins jūsų gyvenimo kokybę.
  • Turinti unikalią gamtinę aplinką, specialiai suprojektuotus sodus, ši vieta yra nauja favoritė Long Beach paplūdimio teritorijoje.
Atstumai

Larnaca oro uostas: 50 min.

Ercan oro uostas: 46 min.

Golfo aikštynas: 35 min.

Smėlėtas paplūdimys: 8 min.

Vietovė

Karpo pusiasalis arba Panhandle, tai rytinė Kipro dalis Viduržemio jūros pakrantėje, kuri siūlo vieną iš gražiausių smėlio paplūdimių pasaulyje. Long Beach yra vienas populiariausių Kipro paplūdimių.  Jis tęsiasi kilometrą po kilometro palei pakrantę, su baltu smėliu, gultais ir paplūdimio barais. “Sea Pearl Residence” rami vieta, apsupta nepaprasto gamtos grožio.

Baseinai

Informacija ruošiama

Sportas

Informacija ruošiama

SPA

Informacija ruošiama

Sužinok daugiau

    Gyvenimui ir atostogoms!
    Naujos vilos Kipre, nuostabaus paplūdimio teritorijoje laukia naujų šeimininkų. Rinkitės iš daugiau apartamentų naujame projekte, kol nenupirko kiti!